Menu Zamknij

O nas

Mam pasję, która wypełnia większą część mojego życia. Moim marzeniem było połączyć pracę z pasją. Udało mi się je zrealizować i stworzyć gabinet kosmetyczny. Moim priorytetem jest tworzenie miejsca, które jest czymś szczególnym dla naszych klientek. Chcę, aby zawsze czuły się one piękne i rozpieszczane.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii. Swoją wiedzę zdobywałam na uczelniach w Białymstoku i Warszawie oraz licznych szkoleniach w całej Polsce. Pracuje w zawodzie od 2006 roku. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej twarzy, zajmuje się również pielęgnacją dłoni, stylizacją rzęs oraz wizażem. Najważniejsza jest dla mnie jakość wykonanej usługi oraz zadowolenie klienta.

Babski Świat – to miejsce, które nie tylko zadba o Twój wygląd, ale ukoi także Twoje zmysły. Dbamy o to, aby każda osoba, która nas odwiedza obdarzyła nas pełnym zaufaniem i wiedziała, że jesteśmy solidnym i rzetelnym salonem. Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy efektywność, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. W naszym gabinecie oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wychodzili z salonu zadowoleni i odprężeni.

Do pracy używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, które zostały przez nas wyselekcjonowane przez lata praktyki. Nasz salon cechuje szczególna dbałość o aspekty higieniczne. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wykonywania zabiegów oraz utrzymania sterylności narzędzi (autoklaw).

Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadczonych przez nas usług biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych usług, zabiegów, programów oraz promocji.

Milena Siedlaczek