Menu Zamknij

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii – w ofercie posiadamy klej dla alergików. Używamy produktów firm: Secret Lashes, Magnitica Lashes, Black Lashes

Przedłużanie rzęs:

Doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.

Uzupełnienie powyżej 4 tyg – cena ustalana indywidualnie

Jak dbać o przedłużone rzęsy?

 1. Nie mocz rzęs ani nie przebywaj w wilgotnym pomieszczeniu przez conajmniej 48 godzin od czasu przedłużania (lub uzupełniania) rzęs. Klej musi dobrze zaschnąć.
 2. Przez pierwsze 2 dni nie rób sobie parówek na twarz, nie chodź na basen, ani nie myj twarzy gorącą wodą.
 3. Staraj się nie drapać ani nie pocierać oczu. Jeśli swędzi cię skóra na powiece podrap się ostrożnie w taki sposób, aby nie dotykać linii rzęs.
 4. Nie używaj zalotki. Rzęsy przedłużane są już podkręcone. Stosowanie zalotki wcale nie podkręci ich bardziej, a może tylko połamać.
 5. Nie używaj żadnych tłustych produktów takich jak wazelina, tłusty płyn do demakijażu oczu, olejków ani tłustych cieni do oczu.
 6. Unikaj sauny – gorące, wilgotne powietrze może poluzować klej a rzęsy zaczną wypadać.
 7. Po kąpieli, prysznicu czy przy wyjściu z basenu nie wycieraj oczu ręcznikiem. Aby kropelki wody spadły z rzęs wystarczy kilka razy pomrugać.
 8. Absolutnie wystrzegaj się teraz tuszu do rzęs. Niektóre substancje chemiczne zawarte w tuszu mogą rozpuścić klej. Poza tym – rzęsy są już długie i grube więc nakładanie dodatkowo tuszu jest niepotrzebne. Jeśli koniecznie chcesz użyć tuszu to nałóż go wyłącznie na końce rzęs (nie może to jednak być tusz wodoodporny).
 9. Jeśli jedna z rzęs się częściowo odklei nie ciągnij jej na siłę. Jeśli ci przeszkadza możesz ostrożnie odciąć ją za pomocą nożyczek. Jeśli zaczniesz ciągnąć i szarpać wyrwiesz sobie z cebulką swoją naturalną rzęsę.
 10. Jeśli będziesz prawidłowo dbać o rzęsy utrzymają się one przez okres 3-4 tygodni. Po (3-4 tygodniach)-(tym okresie) należy iść do salonu na uzupełnienie.
 11. Cienie z powiek zmywaj za pomocą patyczka higienicznego oraz wacików.
 12. Rzęsy przedłużane nie powinny się odklejać, tylko wypadać razem z naturalnymi w trakcie ich samoistnej wymiany czyli co 3 miesiące.

Czy przedłużanie niszczy rzęsy?

To mit!!! Odpowiednio dobrana grubość, długość i skręt jest kluczem do sukcesu. Rzęsy nie będą obciążały naszych naturalnych rzęsek, a co za tym idzie nie przyspieszy to ich naturalnego procesu wypadania.