Menu Zamknij

Jest to zabieg kosmetyczny mający na celu mechaniczne usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Stosujemy wosk miękki i metodę paskową, a także wosk miękki i metodą bezpaskową (przeznaczony do miejsc delikatnych,znacznie mniej bolesny). Efekty zabiegu utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po depilacji. Zaraz po depilacji odradza się korzystania z sauny, gorących kąpieli oraz opalania.

Depilacja ciała laserowa - numer jeden w trwałej depilacji!!!

Depilacja laserowa to skuteczna i trwała metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. W przeciwieństwie do tradycyjnego golenia czy depilacji woskiem, laserowa metoda usuwania włosów oferuje długotrwałe efekty.

Jak to działa? W depilacji laserowej wykorzystuje się intensywne wiązki światła, które docierają do mieszka włosowego. Energia świetlna jest absorbowana przez barwnik włosa – melaninę, która przekształca się w ciepło. Ciepło to niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów, co prowadzi do ich usunięcia.

Depilacja laserowa może być stosowana na różnych obszarach ciała, takich jak twarz, nogi, pachy, bikini czy plecy. Jest to również skuteczna metoda zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po kilku sesjach można zauważyć znaczne zmniejszenie ilości i grubości włosów.

Kolejną korzyścią jest to, że depilacja laserowa jest stosunkowo bezbolesna. Nowoczesne urządzenia laserowe często są wyposażone w systemy chłodzące, które minimalizują dyskomfort podczas zabiegu. Oczywiście, poziom uczucia może się różnić w zależności od indywidualnej wrażliwości skóry i obszaru, który jest poddawany zabiegowi.

Ważne jest również, aby pamiętać, że depilacja laserowa wymaga serii sesji, aby osiągnąć pełne rezultaty. Wynika to z faktu, że włosy rosną w różnych fazach wzrostu, a zabieg laserowy działa tylko na włosy w fazie wzrostu aktywnego. Dlatego konieczne jest kilka powtórzeń, aby objąć wszystkie włosy w odpowiednich fazach wzrostu.

Depilacja ciała laserowa:

Zadzwoń i zapytaj o cenę pozostałych partii ciała.